HISTORICKÁ ZLATÁ MEDAILA NA MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY V MMA IMMAF V BELEHRADE

TLAČOVÁ SPRÁVA: NATÁLIA RUŽOVÁ Z CHAOS BRATISLAVA ZÍSKALA HISTORICKÚ ZLATÚ MEDAILU NA MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY V MMA IMMAF V BELEHRADE

Bratislava, 2. apríla 2024 – Slovenské MMA dosiahlo historický míľnik, keď mladá zápasníčka Natália Ružová z klubu Chaos Bratislava vybojovala zlatú medailu na Majstrovstvách Európy v MMA pod zástavou IMMAF v Belehrade. Tento triumf nie je len prvou zlatou medailou pre Slovensko z Majstrovstiev Európy, ale zároveň aj prvou historickou medailou v ženskom MMA.

Natália Ružová predviedla úžasný výkon, nastupujúc v 4 zápasoch v kategórii mládeže Youth / Women / Youth A / Featherweight (65.8 kg). Po úspešných súbojoch s Bulharkou a Izraelčankou sa stretla s tvrdou súperkou z Fínska, no napriek náročnému zápasu si dokázala udržať svoju pozíciu. Vo finálovom súboji ukázala svoju silu a odhodlanie, keď zdolala súperku z Ukrajiny a priniesla Slovensku historicky prvú zlatú medailu z Majstrovstiev Európy v Belehrade.

„Získať zlatú medailu v takej prestížnej organizácii ako je IMMAF je pre mňa veľká česť a odmena za všetko, čo pre tento šport robím aj spolu s mojím tímom. Samorejme sa, ale neuspokojíme a po zlate z Majstrovstiev Európy si chceme v lete v Abu Dhabi zobrať zlatú medailu aj z Majstrovstiev Sveta.“

Headcoach Kamil Cibinski, nezabudnuteľná osobnosť v slovenskom MMA, neskrýval svoju radosť. Toto zlato je pre neho nielen prvým z IMMAFu, ale aj symbolom úspechu a tvrdého tréningu, ktorým jeho tím prešiel.

Tento triumf neoslavuje len Slovensko, ale aj celé slovenské MMA. Slovenskí zápasníci chytili srdcia srbských divákov a získali rešpekt aj u ostatných krajín. Ich úspech šokoval Európu a dokázal, že slovenské MMA má čo ponúknuť svetovej scéne.

Pre viac informácií kontaktujte:

Info@mammal.sk 00421 903 555 547, Marek Herda

Slovenské MMA: Sila, odhodlanie, úspech!

Vložiť komentár