SLOVENSKÁ REPREZENTÁCIA PRIKROČÍ K POSLEDNÉMU DŇU NA MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY V MMA V BELEHRADE, Erdélyiová vo finále

TLAČOVÁ SPRÁVA: SLOVENSKÁ REPREZENTÁCIA PRIKROČÍ K POSLEDNÉMU DŇU NA MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY V MMA V BELEHRADE

Belehrad, 4. apríla 2024 – Slovenský tím sa blíži k záveru svojej účasti na Majstrovstvách Európy v MMA v Belehrade, pričom 4. apríla 2024 sa predstavili dva vynikajúce talenty: Samir Smaali a Eva Erdélyiová.

Samir Smaali, hoci sa mu turnaj skončil, predviedol výnimočný výkon v zápase s reprezentantom Ukrajiny, hoci nakoniec prehral na body. Jeho tréner, Ján Hudák, vyjadril úprimnú nádej do budúcnosti pre slovenské MMA, vyzdvihujúc Samirov koncentrovaný výkon a jeho perspektívy v amatérskom aj profesionálnom svete.

Eva Erdélyiová vstúpila do súboja s technikou zvanou triangel a vyhrala už v prvom kole, čím si zabezpečila miesto vo finále. Dňa 5. apríla 2024 sa uskutoční finále juniorského turnaja, kde sa Eva stretne so súperkou z Litvy, Lijanou Lipinskaite, vo váhovej kategórii Bantamweight (61,2 kg).

Mikuláš Erdélyi, otec Evičky, prejavil hrdosť nad jej úspechom a vyjadril dúfanie, že sa jej sen splní. Prezident Slovenského MMA, Marek Herda, vyjadril veľkú nádej na historickú zlatú medailu v kategórii juniorov.

Tréneri Hudák a Cibinski robili maximum pre pohodlie a prípravu zápasníčky a úspech Evičky je považovaný za veľký triumf pre slovenské MMA.

Slovenská reprezentácia je hrdá na svojich zástupcov a vysiela pozdravy domov do Bytče a Žiliny, ako aj do celej krajiny.

Pre viac informácií kontaktujte:

Kontakt: Marek Herda, Tel: +421 903 555  547 Email: info@mammal.sk

Slovenské MMA: Bojujeme za národ!

Vložiť komentár