Slovenské MMA: Sila, odhodlanie, úspech! Erdélyová získala zlatú Medailu z Majstrovstiev Európy MMA v Belehrade.

TLAČOVÁ SPRÁVA: SLOVENSKÁ REPREZENTÁCIA OSLAVUJE ĎALŠIE ZLATO Z MAJSTROVSTIEV EURÓPY V MMA V BELEHRADE

Belehrad, 5. apríla 2024 – Slovenskí fanúšikovia MMA sa môžu tešiť, pretože Slovenská reprezentácia si odnáša ďalšiu zlatú medailu z Majstrovstiev Európy v MMA v Belehrade. Eva Erdélyiová sa vo finále stretla so súperkou z Litvy, Lijanou Lipinskaite, a v kategórii 61,2 kg si vybojovala ďalšiu zlatú medailu pre Slovenskú republiku.

Eva Erdélyiová si týmto triumfom pridala ďalšiu zlatú medailu do svojej zbierky, keďže z predchádzajúcich Majstrovstiev Sveta má bronzovú a striebornú medailu. Jej úspech potvrdzuje význam a kvalitu slovenského MMA na svetovej úrovni.

IMMAF je organizáciou, ktorá podporuje amatérskeho zápasníka a má uznávanie od Svetovej antidopingovej agentúry (WADA), čo z nej robí najprestížnejšiu organizáciu v amatérskom MMA svete. Slovenský zväz MMA je nesmierne hrdý na výkony svojich športovcov a ich prínos k bohatšej medailovej zbierke Slovenska.

Prezident Slovenského zväzu MMA, Marek Herda,  vyjadril svoju radosť nad úspechom Slovenska na tak náročnom turnaji. Headcoach Cibinski bol v rohu Erdélyiovej neustále oporou a jeho prínos k úspechu nemožno preceňovať.

Po skončení súťaže sa Eva Erdélyiová vyjadrila: „Som nesmierne hrdá a vďačná všetkým, ktorí ma podporovali. Teraz si idem túto úžasnú chvíľu osláviť do Mcdonaldu. Ďakujem všetkým!“

Slovenská reprezentácia ukončuje Majstrovstvá Európy s fantastickým úspechom a pokračuje v posilňovaní svojej pozície na svetovej scéne MMA.

Pre viac informácií kontaktujte:

Marek Herda,  Tel: +421 903 555 547 Email:  info@mammal.sk

Slovenské MMA: Sila, odhodlanie, úspech!

Vložiť komentár